102 Thurle, Philip, 1800-talets 2 hälft, olja, pastoralt landskap med staffagepersoner,

19584a_8da4e0e77e180c8_lg.jpeg
  • 19584a_8da4e0e77e180c8_lg.jpeg
  • 19584b_8da4e0e776e01c1_lg.jpeg

a tergo signerad, 43 x 68 cm

Utropspris2 200  - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK