223 Tryggelin, Erik, olja, sittande modell,

19707a_lg.jpeg
  • 19707a_lg.jpeg
  • 19707b_lg.jpeg

signerad Paris och daterad 15/8 1912, 36 x 27 cm

Utropspris1 300  - 1 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel