47 Väggur, förgyllt trä och pastellage, sannolikt sengustavianskt Stockholmsarbete,

19532a_lg.jpeg
  • 19532a_lg.jpeg
  • 19532b_lg.jpeg

dekor av festoner, rosett, strålar mm, h 90 cm, visst slitage

Utropspris1 700  - 1 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK