121 Zorn, Anders, etsning, "Gammal knekt" (Prinsen), 1911,

19603a_8da4e1a57f8ad04_med.jpeg
  • 19603a_8da4e1a57f8ad04_sm.jpeg
  • 19603b_8da4e1a57fb31c2_sm.jpeg
  • 19603c_8da4e1a577dc102_sm.jpeg
  • 19603d_8da4e1a5750b904_sm.jpeg

plåtstorlek 13,9 x 11 cm, synlig pappersstorlek 35 x 27 cm, signerad, litteratur: Asplund 245, Hjert & Hjert 155

Värdering4 200 - 4 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK