67 Okänd designer för Skultuna, ytterfoder, koppar och mässing, Swedish Grace,
dekor av fjärilar och akantus, stämplad och daterad 1911, h 17 cm, möjligen senare hål för ampelupphäng
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |