57 Vaksberg, Ove, färgseriegrafi, "Put a tiger in your tank",
signerad och numrerad 109/299, pappersstorlek 36 x 50 cm
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |