Väska Louis Vuitton
Slutpris2 000 SEK

Väska - Dior Blå / Jeansblå
Slutpris2 200 SEK

Louis Vuitton - rem
SlutprisInga bud

Väska Longchamp brun/svart
Slutpris400 SEK

Väska - Michael Kors beige
Slutpris500 SEK

Väska - Michael Kors, lila
Slutpris300 SEK

Väska - Michael Kors krokodilskinn med nyckelring
Slutpris300 SEK

Väska - "munväska" röd/svart
Slutpris200 SEK
![Bestick-set i schatull - rostfritt stål [FIRTH STAYBRITE]](https://nyahallands.media.skeleton.bbys.io/486-itemimages/486a_8de29e87536e675_med.jpeg)
Bestick-set i schatull - rostfritt stål [FIRTH STAYBRITE]
Slutpris300 SEK

Samovar troligen rysk 1900-tal
Slutpris100 SEK

Champagnekylare 1 par i aluminium 1900-talets 2:a hälft
Slutpris100 SEK

Parti äldre arabiska mynt
Slutpris100 SEK

Kandelabrar för fyra ljus 2 st i trä Design: Stockholm House
Slutpris100 SEK

Marshall David egen verkstad bricka/skål aluminium med mässingsdekor
Slutpris300 SEK

Askfat metall sekelskiftet ekivok dekor av kvinna (dubbelsidig)
SlutprisInga bud

Ljusstakar 1 par mässing Renässansstil 1800-tal dekor av duvor mm
SlutprisInga bud

Fiskknivar 12 st i nysilver Barker Brothers, Birmingham 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud

Öppettider: Kontakta oss för besök
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.