488 Okänd designer, 1950-60-tal, ostskärare, gul och plast och stål, kupa i klar plast,
Spara, stpl Made in Sweden, l 22 cm, bruksslitage
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |