738 Okänd designer för Würtembergische Metallwaren Fabrik (WMF), kaffeservis 4 delar, nysilver, 1910-20-tal,
svenska importstämplar för Karl Andersson Stockholm, kaffekann h 22 cm, försilvring sliten
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |