702 Okänd konstnär, 1900-talets början, skulptur, grekisk bågskytt,

1476a_8d82fb637dc2021_med.jpeg
  • 1476a_8d82fb637dc2021_sm.jpeg
  • 1476b_8d82fb637e6cec8_sm.jpeg
  • 1476c_8d82fb638070923_sm.jpeg
  • 1476d_8d82fb6380fd8ac_sm.jpeg
  • 1476e_8d82fb6382594d7_sm.jpeg
  • 1476f_8d82fb6386171f3_sm.jpeg

otydsligt signerad samt märkt Bronze Garantie, h 47 cm, båge defekt

    Värdering2 000 - 3 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK