46 Bengtsson, Bertil, gouache, Pétanque,

22087a_lg.jpeg
  • 22087a_lg.jpeg
  • 22087b_lg.jpeg

signerad och daterad 98, synlig pappersstorlek 36 x 47 cm

Utropspris600  - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel