108 Heijne, Elisabeth von (née Odelberg), akvarell, fjordparti,

22176a_lg.jpeg
  • 22176a_lg.jpeg
  • 22176b_lg.jpeg

kopia efter okänd förlaga, signerad, synlig pappersstorlek 23 x 29 cm

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK