12 Hofsten, Johan Henrik (Janne) von, akvarell, "Salongen på Sund i början av 1860-talet", Sunds Herrgård Närke,

21968a_8da90045c71bf6a_med.jpeg
  • 21968a_8da90045c71bf6a_sm.jpeg
  • 21968b_8da90045c1d8ce7_sm.jpeg

synlig pappersstorlek 18 x 24 cm, proveniens: Johan Conrad Uggla, därefter i arv

    Värdering1 100 - 1 200 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK