7 Jonson, Sven, färgkrita på pappannå, "Karlavagnen",

22015a_lg.jpeg
  • 22015a_lg.jpeg
  • 22015b_lg.jpeg
  • 22015c_lg.jpeg
  • 22015d_lg.jpeg

signerad, daterad -34 och a tergo betitlad, 23 x 27,5 cmproveniens: konstnärens egen samling, därefter i arv inom familjen

Utropspris3 200  - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel