1 Jonson, Sven , olja, "Kvällens rosor",

21996a_lg.jpeg
  • 21996a_lg.jpeg
  • 21996b_lg.jpeg
  • 21996c_lg.jpeg

signerad och a tergo betitlad, 76 x 67 cm, proveniens: konstnärens egen samling, därefter i arv inom familjen

Utropspris42 000  - 44 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel