28 Kristiansson, Uno & Östen för Luxus, Vittsjö, soffbord, palisander på kvadratiska stålben,

22074a_med.jpeg
  • 22074a_sm.jpeg
  • 22074b_sm.jpeg
  • 22074c_sm.jpeg

1960-tal, l 120, b 60, h 40 cm, smärre bruksslitage

Värdering3 200 - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK