28 Kristiansson, Uno & Östen för Luxus, Vittsjö, soffbord, palisander på kvadratiska stålben,

22074a_lg.jpeg
  • 22074a_lg.jpeg
  • 22074b_lg.jpeg
  • 22074c_lg.jpeg

1960-tal, l 120, b 60, h 40 cm, smärre bruksslitage

Utropspris3 200  - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK