6 Kupczynski, Zbigniew Stanley , olja på pappannå, "Na pamiatke Stamik" (Till minne av Stamik),

21985a_8da8f1ea8db4d05_lg.jpeg
  • 21985a_8da8f1ea8db4d05_lg.jpeg
  • 21985b_8da8f1ea8b2bd71_lg.jpeg

signerad på bakstycke, 41 x 29 cm

Utropspris3 200  - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel