6 Kupczynski, Zbigniew Stanley , olja på pappannå, "Na pamiatke Stamik" (Till minne av Stamik),

21985a_8da8f1ea8db4d05_med.jpeg
  • 21985a_8da8f1ea8db4d05_sm.jpeg
  • 21985b_8da8f1ea8b2bd71_sm.jpeg

signerad på bakstycke, 41 x 29 cm

Värdering3 200 - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK