5 Kupczynski, Zbigniew Stanley , olja på pappannå, komposition,

21986a_8da8f1e444a9dd6_med.jpeg
  • 21986a_8da8f1e444a9dd6_sm.jpeg
  • 21986b_8da8f1e4402d9d5_sm.jpeg

signerad, otydligt betitlad på bakstycke, 87 x 35 cm

Värdering5 500 - 6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK