128 Okänd designer för EEA-Leuchten, 1960-70-tal, golvlampor, 1 par, brunglaserat lergods,

22198a_lg.jpeg
  • 22198a_lg.jpeg
  • 22198b_lg.jpeg

originalskärmar, etikettsignerade, h 134 cm,

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK