135 Okänd designer för GAB, vas med hänklar, tenn, Funkis, 1930-tal,

21989a_8da8f1f1a207d44_lg.jpeg
  • 21989a_8da8f1f1a207d44_lg.jpeg
  • 21989b_8da8f1f1a4ee6e0_lg.jpeg
  • 21989c_8da8f1f1a36652a_lg.jpeg

dekor av horisontella band, stämplad Stockholm 1938, h 17 cm, graverad datering 1938

Värdering600 - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK