48 Okänd konstnär, akvarell, faun och nymf (fritt efter Picasso?),

22065a_8da919ff440cf11_lg.jpeg
  • 22065a_8da919ff440cf11_lg.jpeg
  • 22065b_8da919ff4054df2_lg.jpeg

oidentifierad signatur, daterad -67, synlig pappersstorlek 30 x 41 cm

Utropspris2 200  - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK