26 Olofsson, Pierre, färgserigrafi, rytmisk komposition,

22072a_lg.jpeg
  • 22072a_lg.jpeg
  • 22072b_lg.jpeg

signerad och numrerad 139/150, pappersstorlek 54 x 38 cm

Utropspris2 600  - 2 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel