49 Prydnadsurnor, 1 par, svartlackerad och förgylld mässing och svart marmor,

22066a_8da91a05a971ffa_med.jpeg
  • 22066a_8da91a05a971ffa_sm.jpeg
  • 22066b_8da91a05a76f19d_sm.jpeg
  • 22066c_8da91a05a92ad7f_sm.jpeg

1800-talets 2 hälft, h 25 cm

Värdering1 300 - 1 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK