115 Skogh, Svante för Seffle Möbelfabrik, skänk, grålackerat trä,

22187a_lg.jpeg
  • 22187a_lg.jpeg
  • 22187b_lg.jpeg

1900-talets mitt, plakettmärkt, l 150 cm, bruksslitage

Värdering600 - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK