38 Stol, skuret och bemålat trä, Lindomearbete, sengustavianskt, 1800-talets början,

22079a_lg.jpeg
  • 22079a_lg.jpeg
  • 22079b_lg.jpeg
  • 22079c_lg.jpeg

kannelerade ben, rygg med nollgaller och festoner, skador, förstärkningar

Utropspris500  - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK