103 Strid, Hardy, olja, "Komposition",

22145a_8da95696e945ad3_lg.jpeg
  • 22145a_8da95696e945ad3_lg.jpeg
  • 22145b_8da95696e223a8f_lg.jpeg
  • 22145c_8da95696e5ae6c3_lg.jpeg

signerad och daterad 56-57, 29 x 67 cm

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK