61 Tapiovaara, Ilmari för Edsbyverken, pinnstolar, 4 st, "Fanett", 1960-tal,
sitsar i formpressad teak, stämpelsignerade, bruksslitage
Värdering | 900 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |