124 Wikström, Ulf, olja, "Slottet",

22117a_8da9490d550f9fb_lg.jpeg
  • 22117a_8da9490d550f9fb_lg.jpeg
  • 22117b_8da9490d514dde2_lg.jpeg

signerad och a tergo daterad -62, 19 x 34 cm

Värdering600 - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK