530 Corneille (egentligen Guillaume Cornelis van Beverloo,), färglito, Femme et oiseau,
signerad, daterad -87 och numrerad 74/200, synlig pappersstorlek 26 x 33 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |