849 Kniv i balja, masur med schackmönster i palisander, även läderbalja med schackmönster,
klinga signerad Johan (Gustafsson) och daterad år 2000, balja med oidentifierad signatur, total l inklusive ögla 21 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |