443 Okänd designer för Lorentzons, 1950-60-tal, taklampa, teak och plexiglas med flätat överdrag i jute, modell 2613/005,
etikettsignerad, h 185 (!) cm
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |