439 Sabel i balja, 1800-talets mitt, antagligen för underofficer,
kavel i rockaskinn, klinga stämplad Herazcek & Søn, Köpenhamn, total l 87 cm
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |