169 Agnell, Olle, gouache, komposition,

23913a_med.jpeg
  • 23913a_sm.jpeg
  • 23913b_sm.jpeg

signerad, synlig pappersstorlek 38 x 56 cm, proveniens: Hallands Konstförening 1984

    Värdering200 - 300 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK