1 Bjerke-Petersen, Vilhelm, olja, kustlandskap,

23612a_8dac268a9ae0c8b_lg.jpeg
  • 23612a_8dac268a9ae0c8b_lg.jpeg
  • 23612b_8dac268a952ad5b_lg.jpeg

signerad och daterad -56, 33 x 41 cm

Värdering7 000 - 8 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK