5 Fickur , 14 karat rödguld, 1900-talet, total vikt 98 gram,

23630a_8dabe636d4d4f4b_lg.jpeg
  • 23630a_8dabe636d4d4f4b_lg.jpeg
  • 23630b_8dabe636db5d8ee_lg.jpeg
  • 23630c_8dabe636d7038ce_lg.jpeg

tyska och Schweiziska stämplar, diameter 53 mm

Värdering7 000 - 7 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK