65 Jonson, Sven, färgkrita på pappannå, "Karlavagnen",

23726a_med.jpeg
  • 23726a_sm.jpeg
  • 23726b_sm.jpeg
  • 23726c_sm.jpeg
  • 23726d_sm.jpeg

signerad, daterad -34 och a tergo betitlad, 23 x 27,5 cmproveniens: konstnärens egen samling, därefter i arv inom familjen

Värdering1 700 - 1 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK