4 Jonson, Sven, tempera, plangeometrisk komposition, "Mörk fond", signerad och a tergo daterad 1930, synlig storlek 14 x 11 cm,
a tergo utställningsetikett, proveniens: konstnärens egen samling, därefter i arv inom familjen
Värdering | 28 000 - 30 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |