49 Kaffeservis, 3 delar, silver, nyrokokostil, Norge 1900-talets mitt, total vikt 1030 gram,

23712a_8dac4b1ece3af66_lg.jpeg
  • 23712a_8dac4b1ece3af66_lg.jpeg
  • 23712b_8dac4b1ecd7f550_lg.jpeg
  • 23712c_8dac4b1ecba96a7_lg.jpeg

bukig modell, svenska importstämplar Göteborg 1946, kaffekanna h 23 cm

Värdering3 200 - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK