156 Kaminur, förgylld brons, nyrokoko, 1800-talets 2:a hälft, dekor av flicka med stränginstrument

23870a_8dacbc13564d720_med.jpeg
  • 23870a_8dacbc13564d720_sm.jpeg
  • 23870b_8dacbc1356d070f_sm.jpeg

h 40 cm

    Värdering1 500 - 1 600 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK