183 Kaminur, förgylld brons och mässing, nyrokoko, 1800-talets 2 hälft,

23919a_med.jpeg
  • 23919a_sm.jpeg
  • 23919b_sm.jpeg
  • 23919c_sm.jpeg

dekor av person på klippa, h 35 cm

Värdering1 500 - 1 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK