2 Lerin, Lars, färglitografi, man med redskap,

23613a_8dac269085e51d2_lg.jpeg
  • 23613a_8dac269085e51d2_lg.jpeg
  • 23613b_8dac26908444d2f_lg.jpeg

signerad, daterad -78 och numrerad 79/310, synlig pappersstorlek 69 x 55 cm

Värdering6 500 - 7 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK