62 Persson, Judith E, olja, "Gata i Kivik"

23658a_8dac0d4d09b0f47_med.jpeg
  • 23658a_8dac0d4d09b0f47_sm.jpeg
  • 23658b_8dac0d4d0521dba_sm.jpeg

signerad och daterad 1932, 32x39 cm

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK