33 Sejdel, sterlingsilver, antagligen George III, 17-1800-tal, vikt 550 gram,

23696a_8dac4005a14a2be_lg.jpeg
  • 23696a_8dac4005a14a2be_lg.jpeg
  • 23696b_8dac40059dec096_lg.jpeg
  • 23696c_8dac400599c4d3c_lg.jpeg
  • 23696d_8dac4005a5c5fc2_lg.jpeg

driven dekor av ryttare mm, invändigt förgylld, oidentifierad stämpel JF (?), h 15 cm

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK