75 Sockertång, silver, gustaviansk, 1700-talets 2 hälft, genombruten dekor,

23736a_8dac63d0874cd02_lg.jpeg
  • 23736a_8dac63d0874cd02_lg.jpeg
  • 23736b_8dac63d0863f889_lg.jpeg
  • 23736c_8dac63d087fe17f_lg.jpeg

stämplad Johan Hackzell Mariefred 1786, l 14 cm

Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK