666 Stolar, 2 + 2 + 1, bonat trä, Finland, 1800-tal,
spjälrygg, proveniens: familjen Gylling, Kalma Gård, Ikalis, Finland
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |