9 Strid, Hardy, akryl, "Bonjour monsieure Renoir" (Paraphrase de Auguste Renoir),

23626a_8dac26ade3d7c67_lg.jpeg
  • 23626a_8dac26ade3d7c67_lg.jpeg
  • 23626b_8dac26ade06b974_lg.jpeg
  • 23626c_8dabe645002ebc2_lg.jpeg

signerad och a tergo daterad 1970, 55 x 50 cm

Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK