8 Strid, Hardy, olja, "Drakablodet",

23662a_8dac26a5386e8d4_lg.jpeg
  • 23662a_8dac26a5386e8d4_lg.jpeg
  • 23662b_8dac26a5324ad16_lg.jpeg

signerad och daterad 1963, 51x70 cm

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK