121 Wolff, Heinrich, etsning, läsande dam med hatt 1899,
signerad i plåten, bildyta 19,8 x 12,4 cm
Värdering | 1 500 - 1 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |