267 Okänd designer, 1900-talets 1 hälft, fåtölj, naturfärgat läder, dyna i plysch
bruksslitage, dynas klädsel sannolikt senare
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |