30 Börjesson, Rolf, olja, stilleben, signerad och daterad 1980, 39 x 57 cm

25285a_8daf4addeab97e4_med.jpeg
  • 25285a_8daf4addeab97e4_sm.jpeg
  • 25285b_8daf4addc286f61_sm.jpeg

Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK